More

South Eastern Group

Entrant List for Junior Championships 2019 - Round 1

69 players have been signed up for this competition as of 2:10 PM Sunday 21st July

Matin Eisa (J) (Sand Martins Golf Club)
Arnav Arkanath (Aspley Guise & Woburn Sands Golf Club)
Thomas Atkinson (Chigwell Golf Club)
Rory Bennet (Hainault Forest Golf Club)
Benjamin Brew (Surbiton Golf Club)
Sam Brummer (Camberley Heath Golf Club)
Jamie Burchell (Golf at Goodwood Golf Club)
James Casserly (Beaconsfield Golf Club)
Tom Chalk (Hockley Golf Club)
Rocky Chapman (Wentworth Golf Club)
Ben Clarke (Royal Eastbourne Golf Club)
Dominic George Clemons (Hanbury Manor Golf Club)
Tom Corrigan (Burhill Golf Club)
Harry Crockett (Addington Palace Golf Club)
Oscar CUTHBERT (Harpenden Golf Club)
Josh Dance (Cottesmore Golf & Country Club)
Logan Deyong (Hartsbourne Country Club)
Ashay Dhingra (Essendon Country Club)
Edward Dimayuga (Walton Heath Golf Club (New Course))
George Durkan (Bishops Stortford Golf Club)
Jacob Fawcett (Woburn Golf Club)
James Freeman (Stoneham Golf Club)
Oscar Fuentes (Bearwood Lakes Golf Club)
Austin Gambel (Cuddington Golf Club)
Matthew Gauntlett (West Herts Golf Club)
Ryan Georgiou (Pinner Hill Golf Club)
Charlie Gilgenkrantz (West Hove Golf Club)
Will Glenister (The Millbrook Golf Club)
Josh Gray (Garon Park Golf Club)
William Green (Lee-on-the-Solent Golf Club)
Joshua Greig (Cottesmore Golf & Country Club)
Matthew Hawke (Burhill Golf Club)
Thomas Hawke (Burhill Golf Club)
Vadim Heritier (Highgate Golf Club)
Max Herring (Golf at Goodwood Golf Club)
Charlie Hilton (Ifield Golf & Country Club)
Harry Isham (Bognor Regis Golf Club)
Fergus Jacobs (Roehampton Golf Club)
Sam Linskey (Old Fold Manor Golf Club)
T.R. Lock (The Royal St George's Golf Club)
Elliot MacGregor (Burhill Golf Club)
Harry Malin (Bognor Regis Golf Club)
Jack Manley (Bedford & County Golf Club)
Rohan Miah (Mannings Heath Golf Club)
Tommy Noel (West Hill Golf Club)
Bailey Osborne (Walton Heath Golf Club (New Course))
Bertie Packham (Singing Hills Golf Club)
Ben Partridge (Epsom Golf Club)
Jamie Pritchard (Burhill Golf Club)
Alex Raybould (West Herts Golf Club)
Charles Reynolds (Sundridge Park Golf Club)
Harrison Riche (Highgate Golf Club)
Alfie Robinson (Pyecombe Golf Club)
Oliver Smith (Royal Ashdown Forest Golf Club)
Luke Stock (Walton Heath Golf Club (New Course))
Jake Stoneham (Bognor Regis Golf Club)
Reis Suart (Welwyn Garden City Golf Club)
Joe Sullivan (Chartham Park)
Aman Uddin (Lee-on-the-Solent Golf Club)
Andres Valentine (Leighton Buzzard Golf Club)
Adam Le Vey (Essendon Country Club)
Tayan Wagjiani (Ealing Golf Club)
Barnes Wallis (Addington Golf Club (The))
Jake Wells (Clacton-on-Sea Golf Club)
Alexander Westerdijk (Golf at Goodwood Golf Club)
Ben Willis (Swaffham Golf Club)
Nathan Woodham (Windlesham Golf Club)
Sam Woodham (Windlesham Golf Club)
Harley Yates (Burhill Golf Club)

Back to Junior Championships 2019 - Round 1



Created by intelligentgolf version 10.1.2
CONGU® is Copyright Council of National Golf Unions.